Nie pracuję jako ginekolog w dobrym ośrodku

Moje studia trwały bardzo długie i były nie zwykle trudne. Ja zawsze wiedziałam, że pójdę w kierunku medycyny. Już będąc w liceum cały czas przygotowywałam się do matury z biologii. Zawsze dostawałam najlepsze oceny w klasie.

Ginekolog to nie praca dla mnie

ginekologPoświęcałam na ten przedmiot cały swój wolny czas. Na szczęście moje świadectwo dojrzałości pozwoliło mi dostać się na najlepszą uczelnię. Tam przyszedł czas na wybranie odpowiedniej specjalizacji. Wiedziałam, że medycyna pracy jest czymś stałym i zawsze ludzie potrzebują badań. Ja w pewnym momencie nie wiedziałam kim powinnam zostać. Nie miałam szczególnego ukierunkowania. Moje koleżanki od początku znalazły coś dla siebie. Jednak z nich rozpoczęła karierę jako kardiolog. To zawsze był bardzo szanowany zawód. Problemy z sercem były coraz bardziej popularne i w naszym kraju brakowało specjalistów. To sprawiało, że nigdy nie brakowało dla niej odpowiedniego zajęcia. Moja mam polecała mi pracę jako pani ginekolog. Jednak musiałabym mieć styczność z porodami. To mnie niestety bardzo nie interesowało. Nie miałam zamiaru zajmować się chorobami wenerycznymi oraz innego rodzaju dolegliwościami. Na szczęście podjęłam bardzo słuszną decyzję. Aktualnie pracuję jako endokrynolog i pomagam ludziom z problemami. Hormony są istotną częścią każdego z nas. Ja zawsze wykrywam takie choroby i pomagam swoim pacjentom z Łodzi. Mój ośrodek, który oferował mi stały etat był bardzo szanowaną instytucją.

Także jego reputacja była bardzo wysoka i zachęcał innych do korzystania z usług wykwalifikowanych lekarzy. Ceniliśmy sobie doskonałe podejście do pacjentów i zawsze zachowywaliśmy się profesjonalnie.