Teraz jest tyle różnych okien, że jak nam przyszło zakładać nowe, to nie mogliśmy się zdecydować które wybrać. Ale w końcu udało nam się wybrać odpowiednie okna do naszego nowego domu. Wybraliśmy okna drewniane i to kolorowe. Będą dobrze wyglądać, jak cały dom będzie obrośnięty bluszczem.

Drewniane okno zewnętrzne

okna warkaBardzo niedawno kupiliśmy sobie domek na wsi, chcieliśmy odpocząć troche od miasta. Żyć tak spokojnie jak tylko się da. To był dobry moment w naszym życiu, by zmienić styl życia. Na wsi jest tak spokojnie i wydaje się jakby czas leciał wolniej. Dlatego też tam kupiliśmy sobie dom. Na samym początku po sprawdzeniu szczelności dachu, postanowiliśmy wymienić okna. Tam były takie stare i nie dość szczelne. Więc musieliśmy kupić nowe okna warka, które były drewniane. Specjalnie wybraliśmy okna drewniane, ponieważ do tego domu one bardzo pasują i dodatku wybraliśmy intensywny kolor do tych okien, tak by potem jak urośnie już bluszcz pod domem i jak już oplącze cały budynek to te okna będą bardzo się rzucać z daleka. To nas celowy zamiar. Chcemy się jakoś wyróżniać, a to był raczej dobry pomysł. Potem zajmiemy się wnętrzem domu. Ale najpierw chcieliśmy uporządkować dom od zewnątrz. Także wymieniliśmy okna, drzwi, posadziliśmy bluszcz pod ścianami domu. Odnowiliśmy też elewacje budynku. Nasze kolorowe okna drewniane dostaliśmy już w pierwszym sklepie do którego zaszliśmy. Mieliśmy szczęście, że od razu udało nam się je znaleźć. Zaoszczędziliśmy sporo czasu. Na wieś planujemy przeprowadzić się latem, jak już się ze wszystkim uporamy i będzie wszystko gotowe na nasz przyjazd. Do lata mamy jeszcze sporo czasu, więc na pewno zdążymy ze wszystkim, musi nam się udać. W końcu będziemy mieli swój wymarzony domek na wsi.

Niedługo przeprowadzamy się na wieś. Udało nam się kupić po atrakcyjnej cenie wymarzony domek. Najpierw sprawdziliśmy dach czy jest szczelny, a potem przeszliśmy do wymiany okien na nowe. wybraliśmy takie okna drewniane i kolorowe. To będzie wyróżniało nasz nowy dom. Dodatkowo pod domem posadziliśmy bluszcz, chcemy by on szedł do góry po elewacji.